Görgülü SigortaGörgülü SigortaGörgülü Sigorta
+90 (216) 565 88 35
info@gorgulusigorta.com
Hasanpaşa - Kadıköy / İstanbul
Görgülü SigortaGörgülü SigortaGörgülü Sigorta

Hakkımızda

Görgülü Sigorta, kurulduğu 1997 yılından bu yana faaliyetini sürdürmekte, işletmeler ve bireyler için özelleştirilmiş sigorta ve risk yönetimi çözümleri sunmaktadır.
İşinizi ve hayatınızı beklenmedik durumlardan korumak için kapsamlı sigorta çözümleri sunan bağımsız bir sigorta acentesiyiz. Biz sadece sigorta satmıyoruz. Koruma ve gelecekleri söz konusu olduğunda, her gün önemli ve bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.
Çok çeşitli kapsam seçenekleri ve fiyat noktaları sunan birçok farklı sigorta şirketini temsil ediyoruz. Basit hedefimiz, kolay başa çıkmak, size birden fazla seçenek sunmak ve size sağlam tavsiyeler vermektir.
Vizyonumuz, müşterilerimiz için risk azaltıcı hizmetlerin ve sigorta programlarının oluşturulması ve sunulmasında lider olmak ve böylece toplam risklerini azaltmaktır.


Günün sonunda, bir acenteyi diğerinden ayıran şey, poliçe sahiplerine aktif olarak hizmet verme kabiliyetleri ve sigorta endüstrisi, ürünler ve kendilerini müşterilerine sunabilecek farklı durumlar hakkındaki bilgileridir.
Görgülü Sigorta olarak misyonumuz, müşterilerimize riski yönetmelerine yardımcı olurken kişisel ilişkiler kurmaktır. Müşteri ilişkilerimiz güven, dürüstlük, ekip çalışması ve istikrar temeli üzerine kuruludur ve bu hedeflere tüm işlem ve her bir müşterimiz ile her gün ulaşmaya çalışıyoruz.

Tarihsel
Gelişimimiz

Kuruluş

11.02.2004

Şirketleşerek Görgülü Sigorta’nın kuruluşu

01.08.2007

Türkiye’nin ilk sigorta pazarı Ucuzkasko.com’un kuruluşu

14.01.2013

Groupama Sigorta Zirvedekiler Kulübü üyeliği

01.01.1997

Şahıs şirketi olarak kuruluşumuz

29.12.2006

Ortaklık değişikliği sonrası Ali Görgülü ve Serkan Görgülü ortaklığı ile yeni yapılanma başlangıcı

03.06.2009

Adres değişikliği yapılarak İstanbul Anadolu Bölgeye taşınma
hakkimizda